Yeni
Daikin
Daikin Perfera, salon tipi yerden üflemeli tasarımıyla geniş yaşam alanlarına özel geliştirilmiş bir klimadır. Hem yerden hem de üstten hava üfleyerek odanın tamamına eşit ısıtma ve soğutma sağlar. R-32 soğutucu gaz kullanımı ve sessiz çalışma teknolojisiyle konforlu bir ortam yaratır.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 8.55 |
| SCOP | 4.65 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 2.40 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 2.30 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 98 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 693 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 600×750×238 |
| Dış Ünite Boyutları | 610×923×367 |
| İç Ünite Ağırlığı | 17 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 36 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.40 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 9.50 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 20 m |
| Seviye Farkı | 15 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 20 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 46 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 2.40 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 3.40 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~50 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -21~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin