Yeni
Daikin
Daikin SKU: FVA71AR
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Alpha Salon Tipi, ticari alanlar için tasarlanmış yerden üflemeli güçlü bir iklimlendirme çözümüdür. Alpha serisinin yüksek enerji verimliliği ile geniş ofis, toplantı salonu ve showroomları etkili bir şekilde iklimlendiren salon tipi klimadır.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.34 |
| SCOP | 4.05 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 6.80 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 4.70 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 376 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 1625 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 1850×600×270 |
| Dış Ünite Boyutları | 870×1100×460 |
| İç Ünite Ağırlığı | 42 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 81 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 9.52 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 15.9 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 55 m |
| Seviye Farkı | 30 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 38/43 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 46 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 6.80 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 7.50 kW |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin