Mitsubishi Electric
Rota Climate SKU: MAC-18
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
| Genel | |
|---|---|
| Wi-Fi Kontrol | Evet |
| Kapasite | |
| Soğutma | 18.000 btu (6800 ~ 21000) |
| Güç Tüketimi (Soğutma) | 1680 W |
| Isıtma | 19.000 btu (6200 ~ 22000) |
| Güç Tüketimi (Isıtma) | 1620 W |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.1 |
| Soğutucu Gaz | R32 |
| Soğutma Enerji Sınıfı | A++ |
| SCOP | 3.8 |
| Isıtma Enerji Sınıfı | A+ |
| Hava Akışı ve Ses | |
| İç Mekan Ses Basıncı | 44/38/30 dB(A) |
| Dış Ünite Ses Seviyesi | 56 dB(A) dB(A) |
| Soğutucu | |
| Soğutucu Gaz | R32 |
| GWP | 675 |
| Gaz Ağırlığı | 1.00 kg |
| Boyutlar | |
| İç Ünite Yükseklik | 31.5 cm |
| İç Ünite Genişlik | 99.0 cm |
| İç Ünite Derinlik | 22.5 cm |
| İç Ünite Ağırlık | 12.5 kg |
| Dış Ünite Yükseklik | 60.0 cm |
| Dış Ünite Genişlik | 80.0 cm |
| Dış Ünite Derinlik | 29.0 cm |
| Dış Ünite Ağırlık | 32.0 kg |
| Borulama | |
| Sıvı Borusu | 3/8 inc |
| Gaz Borusu | 5/8 inc |
| Maksimum Boru Uzunluğu | 30 m |
| Maksimum Yükseklik Farkı | 15 m |
| Çalışma Gereksinimi | |
| Dış Mekan (Soğutma / Isıtma) | -15 ~ 50 / -15 ~ 24 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric