Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric SKU: ME-MS24K-36K
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Mitsubishi Electric Mr. Slim kaset tipi klima, 4 yönlü hava üfleme ile mekanın her noktasına eşit konfor sağlar. i-see Sensor teknolojisi ile kişi tespiti yaparak enerji tasarrufu sağlar.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Önerilen Alan | 60-90 m2 |
| Enerji Verimliliği | |
| Soğutucu Gaz | R410A |
| Performans | |
| BTU Kapasitesi | 36,000 BTU/h BTU/h |
| Soğutma Kapasitesi | 10,548 W W |
| Isıtma Kapasitesi | 11,603 W W |
| EER Değeri | 3.06 |
| SCOP Değeri | 4.33 |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 1152x340x248 mm |
| Dış Ünite Boyutları | 971x720x380 mm |
| İç Ünite Ağırlığı | 26 kg kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 74 kg kg |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 380-415V / 50Hz / 3Ph |
| Ses & Konfor | |
| İç Ünite Ses | 42 dB(A) dB(A) |
| Dış Ünite Ses | 58 dB(A) dB(A) |
| Wi-Fi Kontrol | Hayir |
Türkiye geneli yetkili servis ağı ile kapsamlı garanti desteği.
Saat 18:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Ürünü 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Kapasite değerine bağlı olarak farklı metrekare aralıkları için uygundur. Tavan yüksekliği, güneş yönü ve ısı yükü faktörleri kesin hesaplamanızı etkiler. Detaylı hesaplama için konfigüratörümüzü kullanabilirsiniz.
Ürün fiyatı yalnızca cihazı kapsar. Montaj hizmeti için montaj paketini ekleyebilir veya ayrıca servis talebi oluşturabilirsiniz.
Ürün, Türkiye genelinde yetkili servis ağımız kapsamında 2 yıl garanti ile korunmaktadır. Garanti; malzeme ve işçilik hatalarını kapsar.
R32, eski R410A gazına kıyasla %30 daha az küresel ısınma potansiyeline sahiptir. Daha yüksek enerji verimliliği sunar ve uzun vadeli yedek parça erişimi açısından da avantajlıdır.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric