Mitsubishi Electric
Jeriyan SKU: BLACK 12
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
12.000 BTU soğutma kapasitesi ile 12–20 m² alanlara ideal olan Black 12, A++ soğutma ve A+++ ısıtma enerji sınıflarıyla düşük enerji tüketimi sağlar. Tam siyah premium tasarımı ve kablosuz kumandası ile modern mekânlara estetik bir dokunuş katar. Rotary DC Inverter kompresörü sayesinde hızlı soğutma ve sessiz çalışma sunar.
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 220–240V, 1Ph, 50Hz |
| Kumanda | Kablosuz |
| Kompresör Tipi | Rotary DC Inverter |
| Soğutucu Akışkan Türü | R32 |
| GWP | 675 |
| Soğutma Performansı | |
| Nominal Soğutma Kapasitesi | 12.000 (3.412–12.863) Btu/h |
| Nominal Soğutma Sarfiyatı | 1.130 (290–1.500) W |
| Soğutma Çalışma Akımı | 5.8 (1.5–9.0) A |
| Sezonsal Soğutma Tasarım Gücü (Pdesignc) | 3.4 kW |
| SEER | 6.1 W/W |
| Soğutma Enerji Sınıfı | A++ |
| Isıtma Performansı | |
| Nominal Isıtma Kapasitesi | 12.000 (3.420–12.999) Btu/h |
| Nominal Isıtma Sarfiyatı | 922 (290–1.500) W |
| Isıtma Çalışma Akımı | 4.7 (1.5–10.0) A |
| Isıtma Tasarım Gücü (Pdesignh) | 2.6 kW |
| SCOP (Orta Kuşak İklim Bölgesi) | 5.1 W/W |
| Isıtma Enerji Sınıfı | A+++ |
| İç Ünite | |
| Hava Debisi (Yüksek/Orta/Düşük) | 550 / 420 / 310 m³/h |
| Ses Basınç Seviyesi (Y/O/D) | 40 / 33 / 22 dB(A) |
| Net Boyutlar (G×D×Y) | 777×250×201 mm |
| Kutu Boyutu (G×D×Y) | 850×320×275 mm |
| Net / Kutu Ağırlığı | 8.0 / 10.5 kg |
| Drenaj Çıkış Çapı | OD∅25 |
| Güç Seviyesi (Y/O/D) | 50 / 43 / 32 dB(A) |
| Dış Ünite | |
| Azami Çalışma Akımı | 9 A |
| Hava Debisi | 1.900 m³/h |
| Ses Basınç Seviyesi | 50.0 dB(A) |
| Güç Seviyesi | 60.0 dB(A) |
| Net Boyutlar (G×D×Y) | 777×498×290 mm |
| Kutu Boyutu (G×D×Y) | 818×515×325 mm |
| Net / Kutu Ağırlığı | 24.0 / 26.0 kg |
| Soğutucu Akışkan Miktarı | 0.67 kg |
| Kurulum & Elektrik | |
| Bakır Boru Çapı | 6.35mm / 9.52mm (1/4" / 3/8") |
| İç-Dış Üniteler Arası Maks. Tesisat Uzunluğu | 20 m |
| İç-Dış Üniteler Arası Kot Fark Limiti | 10 m |
| Besleme Kablosu | Dış Ünite |
| Şarjsız Bakır Boru Mesafesi | 5 m |
| İlave Soğutucu Akışkan Miktarı | 15 g/m |
| Otomatik Sigorta Değeri | 16 (B) |
| Besleme Kablosu Damar Adedi × Kesiti | 3×2.5 adet×mm² |
| Ara Kablo Kesiti | 5×1.5 adet×mm² |
| Çalışma Koşulları | |
| Dış Ortam Çalışma Sıcaklığı – Soğutma | -15 ~ +50 °C |
| Dış Ortam Çalışma Sıcaklığı – Isıtma | -15 ~ +30 °C |
| Tavsiye Edilen Kullanım Alanı | 12 ~ 20 m² |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric