Mitsubishi Electric
Daikin Zeta Shira Plus, 7.000'den 24.000 BTU'ya uzanan geniş kapasite yelpazesiyle her büyüklükteki alana uygun çözüm sunar. R-32 soğutucu gaz ve yüksek SEER/SCOP değerleriyle enerji tasarrufu sağlarken 19 dBA'ya kadar düşen sessiz çalışma özelliği ve 3D hava akış kontrolüyle konforu üst düzeye taşır.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.20 |
| SCOP | 4.10 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 7.10 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 6.20 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 401 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 2116 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 298×997×292 |
| Dış Ünite Boyutları | 734×954×401 |
| İç Ünite Ağırlığı | 14.5 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 55 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.4 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 15.9 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 30 m |
| Seviye Farkı | 20 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 47 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 47 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 7.10 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 8.20 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~46 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -15~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric