Daikin RYYQ 48U-54U, sadece soğutma serisinin en güçlü modelleridir. 151 kW'a varan kapasitesiyle büyük ölçekli endüstriyel tesis, veri merkezi ve proses soğutma uygulamalarında üstün performans sağlar.
Öne Çıkan Özellikler
- 135.0-151.0 kW maksimum soğutma kapasitesi
- Serisinin en güçlü modelleri
- Endüstriyel ve veri merkezi uygulamaları
- Çoklu modül bağlantı
- 7/24 kesintisiz güvenilir çalışma
- Gelişmiş BMS entegrasyonu
| Enerji Verimliliği | |
|---|---|
| SEER | 6.4 |
| SCOP | 4.3 |
| Fiziksel | |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 19.1 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 41.3 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 1 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 3N~/50/380-415 |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 145.8 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 163.0 kW |
| Max Bağlanabilir İç Ünite | 64 (1) adet |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
–
0 yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!