Daikin RYYQ 32U-38U, yüksek kapasiteli sadece soğutma VRV IV dış ünitelerdir. Büyük veri merkezleri ve endüstriyel tesislerde sürekli ve güvenilir soğutma performansı sağlar.
Öne Çıkan Özellikler
- 90.0-106.0 kW yüksek soğutma kapasitesi
- Sadece soğutma modunda optimize
- Endüstriyel tesisler için ideal
- Çoklu modül bağlantı desteği
- 7/24 güvenilir çalışma
- Gelişmiş BMS entegrasyonu
| Enerji Verimliliği | |
|---|---|
| SEER | 6.3 |
| SCOP | 4.1 |
| Fiziksel | |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 19.1 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 41.3 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 1 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 3N~/50/380-415 |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 97.0 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 113.0 kW |
| Max Bağlanabilir İç Ünite | 71 (1) adet |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
–
0 yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!