Daikin RYYQ serisi sadece soğutma modunda çalışan VRV IV dış üniteler, ısıtma ihtiyacı bulunmayan sıcak iklimlerdeki projeler için optimize edilmiştir. Yüksek soğutma verimliliği ile veri merkezleri ve sürekli soğutma gerektiren alanlarda ideal çözümdür.
Öne Çıkan Özellikler
- Sadece soğutma modu (yüksek verimli)
- 22.4-56.0 kW kapasite aralığı
- Veri merkezi ve sunucu odaları için ideal
- VRV IV inverter teknolojisi
- Sıcak iklimler için optimize
- 7/24 sürekli çalışma desteği
| Genel | |
|---|---|
| Soğutucu Gaz | R-410A/2087.5 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 5.9 |
| SCOP | 4.0 |
| Fiziksel | |
| Dış Ünite Boyutları | 1685×1240×765 |
| Dış Ünite Ağırlığı | 378 (RYYQ) / 308 (RXYQ) kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 15.9 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 28.6 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 1 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 3N~/50/380-415 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 65.0 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 52.0 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 63.0 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -5.0~43.0 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -20.0~15.5 °C |
| Soğutucu Akışkan Şarjı | 11.8/24.6 kg |
| Max Bağlanabilir İç Ünite | 64 (1) adet |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
–
0 yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!