Mitsubishi Electric
Daikin SKU: FTXZ35N
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Ururu Sarara, nemlendirme ve nem alma teknolojisiyle donatılmış premium duvar tipi klimadır. R-32 soğutucu gaz kullanarak çevreyi korurken Flash Streamer teknolojisiyle havayı temizler. Akıllı göz sensörü odadaki insanları algılayarak enerji tüketimini optimize eder.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 9.00 |
| SCOP | 5.73 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 3.50 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 4.50 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 136 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 1100 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 295×798×372 |
| Dış Ünite Boyutları | 693×795×300 |
| İç Ünite Ağırlığı | 15 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 50 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.35 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 9.50 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 20 m |
| Seviye Farkı | 15 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 42 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 48 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 3.5 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 4.5 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~43 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -20~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric