Mitsubishi Electric
Daikin SKU: FTXA50CB
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Stylish Black, sadece 189 mm derinliğiyle duvar tipi klimaların en ince profillerinden birine sahiptir. Mat siyah yüzeyi ve minimalist tasarımıyla modern iç mekânlara mükemmel uyum sağlarken Coanda hava akış efekti sayesinde hava akımı tavan boyunca yayılarak tüm odayı eşit biçimde temizler.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 7.33 |
| SCOP | 4.60 |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 295×798×189 |
| Dış Ünite Boyutları | 734×870×373 |
| İç Ünite Ağırlığı | 12 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 50 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.35 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 12.70 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 30 m |
| Seviye Farkı | 20 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 24 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 48 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 5.00 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 5.80 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~46 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -15~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric