Yeni
Daikin
Daikin SKU: A-FBA125A
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Alpha Gizli Tavan Tipi, yüksek enerji verimliliği ve üstün performansıyla ticari mekanlar için premium bir iklimlendirme çözümüdür. Gelişmiş inverter kompresör teknolojisi ile enerji maliyetlerini minimuma indirir.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.19 |
| SCOP | 4.12 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 12.10 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 9.52 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 1173 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 3235 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 245×1400×800 |
| Dış Ünite Boyutları | 870×1100×460 |
| İç Ünite Ağırlığı | 46 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 95 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 9.52 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 15.9 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 85 m |
| Seviye Farkı | 30 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 3~/50/380-415 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 32.0/37.0 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 49 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 12.10 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 13.50 kW |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin
Yeni
Daikin