Mitsubishi Electric
Daikin SKU: FAA71A-A
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Alpha Duvar Tipi, ticari alanlar için tasarlanmış yüksek kapasiteli duvar tipi klimadır. Alpha serisinin gelişmiş inverter teknolojisi ile büyük ofis, mağaza ve showroomlar için güçlü iklimlendirme sunar.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.58 |
| SCOP | 4.02 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 6.80 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 4.70 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 362 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 1637 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 290×1050×238 |
| Dış Ünite Boyutları | 870×1100×460 |
| İç Ünite Ağırlığı | 17 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 81 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 9.52 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 15.9 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 55 m |
| Seviye Farkı | 30 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 40/45 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 46 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 6.80 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 7.50 kW |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric