Mitsubishi Electric
Daikin Siesta Sensira, Daikin'in en ekonomik duvar tipi klima serisidir. 9.000'den 24.000 BTU'ya kadar sunduğu kapasite seçenekleriyle farklı büyüklükteki mekânlara uyum sağlar. R-32 soğutucu gaz ve güvenilir Daikin kompresör teknolojisiyle uzun vadede düşük işletme maliyeti sunar.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.40 |
| SCOP | 4.10 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 2.50 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 2.40 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 137 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 819 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 286×770×225 |
| Dış Ünite Boyutları | 556×740×343 |
| İç Ünite Ağırlığı | 8.0 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 24 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.4 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 9.5 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 20 m |
| Seviye Farkı | 12 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 40 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 46 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 2.50 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 2.80 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~48 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -15~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric