Mitsubishi Electric
Daikin Sensira, güvenilirlik ve uygun fiyatı bir arada sunan duvar tipi klimadır. 7.000'den 24.000 BTU'ya kadar geniş kapasite seçenekleriyle her boyuttaki mekâna uyum sağlar. R-32 soğutucu gaz kullanımı ve kompakt tasarımıyla hem çevre dostu hem de kullanışlıdır.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 6.15 |
| SCOP | 4.06 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 6.00 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 4.80 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 342 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 1654 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 295×990×263 |
| Dış Ünite Boyutları | 734×870×373 |
| İç Ünite Ağırlığı | 13.5 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 50 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.35 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 12.7 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 20 m |
| Seviye Farkı | 12 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 45 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 49 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 6.00 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 6.40 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~48 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -15~18 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric