Mitsubishi Electric
Daikin SKU: FFA50A9
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Mini Sky Air Kompakt Kaset Tipi, yuvarlak üfleme paneliyle zarif bir görünüm sunar. 360° hava dağılımı ile mekanın her noktasına eşit iklimlendirme sağlayan şık ve kompakt bir çözümdür.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 5.98 |
| SCOP | 3.90 |
| Performans | |
| Kapasite Ptasarım Soğutma | 5.00 kW |
| Kapasite Ptasarım Isıtma | 3.84 kW |
| Yıllık Enerji Tüketimi Soğutma | 292 kWh/yıl |
| Yıllık Enerji Tüketimi Isıtma | 1377 kWh/yıl |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 260×575×575 |
| Dış Ünite Boyutları | 734×870×373 |
| İç Ünite Ağırlığı | 17.5 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 49 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.35 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 12.7 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 30 m |
| Seviye Farkı | 20 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 27.0/39.0 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 48 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 5.00 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 5.80 kW |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric