Mitsubishi Electric
Daikin SKU: FTXJ20AW
Bu Ürünün Diğer Varyantları:
Daikin Emura White, Red Dot tasarım ödüllü premium duvar tipi klimadır. Zarif beyaz yüzeyi ve sade hatlarıyla her mekâna uyum sağlarken A+++ enerji verimliliği ve inverter teknolojisiyle yüksek performans sunar.
| Genel | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Soğutucu Gaz | R-32 |
| Enerji Verimliliği | |
| SEER | 8.75 |
| SCOP | 5.15 |
| Fiziksel | |
| İç Ünite Boyutları | 305×900×212 |
| Dış Ünite Boyutları | 552×840×350 |
| İç Ünite Ağırlığı | 12 kg |
| Dış Ünite Ağırlığı | 33 kg |
| Boru Bağlantısı Sıvı | 6.35 mm |
| Boru Bağlantısı Gaz | 9.50 mm |
| Max Boru Uzunluğu | 20 m |
| Seviye Farkı | 15 m |
| Elektrik | |
| Güç Kaynağı | 1~/50/220-240 |
| Ses & Konfor | |
| Ses Basıncı İç Ünite | 19 dBA |
| Ses Basıncı Dış Ünite | 46 dBA |
| VRF Performans | |
| Soğutma Kapasitesi (kW) | 2.00 kW |
| Isıtma Kapasitesi (kW) | 2.50 kW |
| Çalışma Sıcaklığı Soğutma | -10~50 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Isıtma | -20~24 °C |
Bu ürün için garanti bilgisi henüz eklenmemiştir.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Oda büyüklüğünüzü girin, önerilen BTU değerini hesaplayalım ve bu ürünün sizin odanıza uyup uymadığını hemen görelim.
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric